Volvo

Volvo Group

Kampania Employer Branding "Wspólny Charakter"

Rozpoczynając współpracę z Volvo Group, zadaniem agencji było przełożenie EVP i codziennych wartości, na których opiera się firma, na spójny język komunikacji i unikatową formę przekazu. Wyjątkowość, która łączy pracowników każdego szczebla na różnych poziomach, pokierowała nas w stronę pokazania wspólnego charakteru Volvo Group.

Klient

Volvo Group

Data realizacji

2019 - 2020

Zakres prac

Koncepcja kreatywna, projekt key visuala, realizacja sesji zdjęciowej na potrzeby Key Visuala, projekty materiałów wewnętrznych online i offline, opracowanie platformy onboardingowej, prowadzenie komunikacji Social Media.

Twórcy

Project Manager:

Agnieszka Andrzejczyk

Art Director:

Marcin Bilicki

Copywriter:

Natalia Majchrzak

Fotograf:

Kuba Szopka

Strategia:

Maciej Radziemski

Volvo
Volvo

Odpowiedź na potrzeby

Kampania Wspólny Charakter Volvo Group została przygotowana na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne firmy. Jej głównym celem było stworzenie spójnej komunikacji wartości, którymi na co dzień kieruje się nie tylko pracodawca, ale przede wszystkim pracownicy. Cały plan kampanii oparty był o 5 filarów wartości, które są nieodłącznym elementem działania firmy.

Volvo

Co łączy ludzi?

Przygotowując kampanię, postanowiliśmy pokazać nie tylko korzenie Volvo, które determinują podejście pracodawcy, ale również wyjątkowość pracowników oraz ich sposób działania, to, ile ich łączy i jak ważny jest dla nich cel, do którego dążą. Znaleźliśmy sposób, by podkreślić ich wspólny charakter i to, kim są.

Rozwiązanie: koncepcja #WspólnyCharakter

Pokazujemy wyjątkowość pracodawcy oraz pracowników Volvo, ich podejścia, tego, ile ich łączy i jak ważny jest dla nich wspólny cel. Podkreślamy ich wspólny charakter i to, kim są. Każdego dnia. Wyznacznikiem powyższych działań jest 5 filarów, na których oparte jest funkcjonowanie w firmie i które były wyznacznikiem w tworzeniu materiałów kampanijnych:

1.    Przede wszystkim bądź sobą – różnorodność
2.    W zdrowym ciele zdrowy duch - bezpieczeństwo i zdrowy styl życia
3.    Siła jest drużyną – przyjazne środowisko pracy i współpracy
4.    Doskonałość to ciągły rozwój – kariera i rozwój osobisty
5.    Życie to twoje wybory – work-life balance

Volvo

Zacznij od środka

Pierwszym etapem działań było opracowanie Key Visuala i realizacja sesji zdjęciowej na potrzeby jego stworzenia oraz przełożenie go na materiały komunikacji wewnętrznej (m.in. artykuły, animacje, ulotki, plakaty). Kampania wewnętrzna trwała 5 miesięcy, a każdy z nich komunikował i promował kolejne wartości.

Volvo
Volvo
Volvo

get

lu

LUCKYYOU Agencja Marketingowa

ky

Ty już o nas coś wiesz, ale my o Tobie jeszcze nic, dlatego zamieniamy się w słuch. Powiedz, nad czym pracujesz i jak możemy pomóc.

Wyślij zapytanie