Publikacje

Lubimy dzielić się wiedzą. Tą ekspercką z obszaru Employer Brandingu, marketingu, zarządzania markami czy trendów. Do współpracy zapraszamy naszych Klientów i Partnerów razem z ich unikalnym spojrzeniem. Ty też spójrz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

03

.

03

.

2024

Ebook "Trendy 2024"

Jakie masz postanowienia noworoczne? My, jak co roku, chcemy podążać za trendami w świecie marketingu! Podejmujesz to wyzwanie? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu. Nasz zespół strategiczny spojrzał w przyszłość i przygotował zestawienie trendów, które towarzyszyć nam będą w roku 2024. A może i znacznie dłużej? Poznaj nasz ebook „Trendy 2024” i bądź krok przed innymi.

Sprawdź

02

.

03

.

2024

Ebook "Marketing 365, czyli podsumowanie roku 2023"

Lubisz trzymać rękę na pulsie? Jeśli tak, jesteś w dobrym miejscu. Ebook „Marketing 365, czyli podsumowanie roku 2023” to kompendium eksperckiej wiedzy branżowej. Przypomnij sobie, co działo się w świecie marketingu w ciągu ostatnich miesięcy i wejdź z tą wiedzą w nowy rok!

Sprawdź

01

.

03

.

2024

Ebook "Mapa narzędzi Employer Branding"

Mapa narzędzi Employer Branding to pierwszy taki ebook, który da Ci nie tylko wiedzę, ale konkretne narzędzia pozwalające ją wykorzystać w działaniach employer brandingowych. Opowiadamy o 127 narzędziach, przygotowaliśmy dziesiątki eksperckich opisów - to kompendium wiedzy, które musisz mieć!

Sprawdź

get

lu

LUCKYYOU Agencja Marketingowa

ky

Ty już o nas coś wiesz, ale my o Tobie jeszcze nic, dlatego zamieniamy się w słuch. Powiedz, nad czym pracujesz i jak możemy pomóc.

Wyślij zapytanie