lucky who?

Jesteśmy agencją, która buduje i dba o komunikację mocnych i wymagających marek. Wiemy, jak to robić, bo skutecznie łączymy kreatywność ze strategią, brawurę z dojrzałością, kompetencje z intuicją.

LUCKYYOU Agencja MarketingowaLUCKYYOU Agencja Marketingowa
LUCKYYOU Agencja MarketingowaLUCKYYOU Agencja Marketingowa

lucky approach

Human2human – czyli po ludzku. U podstaw naszych działań leżą różnorodność, życzliwość i zaangażowanie. Zanim coś powiemy, słuchamy. Zanim wymyślimy, analizujemy. Jesteśmy ekspertami, których da się lubić.

nie tylko co, ale jak.
wiemy, że sposób też ma znaczenie.

Partnerstwo

Nasi Klienci są z nami przez lata. Wierzymy, że to budowa trwałej relacji jest kluczem do sukcesu Twojej marki. Działamy w bliskości, zaufaniu i po partnersku, zarówno w zespole projektowym, jak i z naszymi Klientami.

Elastyczność

Jesteśmy sprawną alternatywą dla rozbudowanych agencji sieciowych. Szybko dopasowujemy się do zmieniającego się świata. Zwinnie udoskonalamy procesy marketingowe. Działamy tu i teraz. Idziemy krok w krok ze zmieniającymi się trendami, a realizacjami zawsze trafiamy w sam środek tarczy.

Zespołowość

Z naszymi Klientami gramy zawsze do jednej bramki. Tworzymy z nimi jeden zespół. Ich cel staje się naszym celem, a energia, kompetencje i team spirit pozwalają osiągnąć nawet najbardziej ambitne plany. Po prostu nam zależy.

Inspiracje

Jesteśmy zgraną grupą specjalistów, których łączy praca, a różni to, co poza nią. Wierzymy w siłę różnorodności. Ekscytują nas zmiany. Inspiracje czerpiemy z tego, co nas otacza. Z kultury, sztuki i społeczeństwa.

ai-powered


Naszą siłą od zawsze byli ludzie, ich możliwości, kreatywność i różnorodność. Teraz, dzięki skutecznemu wdrożeniu i ciągłemu udoskonalaniu rozwiązań AI, możemy robić więcej, pracować lepiej i skuteczniej. W naszym autorskim modelu AI pomaga nam w wielu codziennych obszarach marketingowych.

Analiza
i research

Fact-checking
i brainstorming

Automatyzacja
procesów

get

lu

ky

Ty już o nas coś wiesz, ale my o Tobie jeszcze nic, dlatego zamieniamy się w słuch. Powiedz, nad czym pracujesz i jak możemy pomóc.

Wyślij brief