lucky who?

Jesteśmy agencją, która buduje i dba o komunikację mocnych i wymagających marek. Wiemy, jak to robić, bo skutecznie łączymy kreatywność ze strategią, brawurę z dojrzałością, kompetencje z intuicją.

LUCKYYOU Agencja MarketingowaLUCKYYOU Agencja Marketingowa
LUCKYYOU Agencja MarketingowaLUCKYYOU Agencja Marketingowa

lucky approach

Human2human – czyli po ludzku. U podstaw naszych działań leżą różnorodność, życzliwość i zaangażowanie. Zanim coś powiemy, słuchamy. Zanim wymyślimy, analizujemy. Jesteśmy ekspertami, których da się lubić.

LUCKYYOU Agencja MarketingowaLUCKYYOU Agencja Marketingowa
LUCKYYOU Agencja Marketingowa

nie tylko co, ale jak.
wiemy, że sposób też ma znaczenie.

Partnerstwo

Nasi Klienci są z nami przez lata. Wierzymy, że to budowa trwałej relacji jest kluczem do sukcesu Twojej marki. Działamy w bliskości, zaufaniu i po partnersku, zarówno w zespole projektowym, jak i z naszymi Klientami.

Elastyczność

Jesteśmy sprawną alternatywą dla rozbudowanych agencji sieciowych. Szybko dopasowujemy się do zmieniającego się świata. Zwinnie udoskonalamy procesy marketingowe. Działamy tu i teraz. Idziemy krok w krok ze zmieniającymi się trendami, a realizacjami zawsze trafiamy w sam środek tarczy.

Zespołowość

Z naszymi Klientami gramy zawsze do jednej bramki. Tworzymy z nimi jeden zespół. Ich cel staje się naszym celem, a energia, kompetencje i team spirit pozwalają osiągnąć nawet najbardziej ambitne plany. Po prostu nam zależy.

Inspiracje

Jesteśmy zgraną grupą specjalistów, których łączy praca, a różni to, co poza nią. Wierzymy w siłę różnorodności. Ekscytują nas zmiany. Inspiracje czerpiemy z tego, co nas otacza. Z kultury, sztuki i społeczeństwa.

ai-powered


Naszą siłą od zawsze byli ludzie, ich możliwości, kreatywność i różnorodność. Teraz, dzięki skutecznemu wdrożeniu i ciągłemu udoskonalaniu rozwiązań AI, możemy robić więcej, pracować lepiej i skuteczniej. W naszym autorskim modelu AI pomaga nam w wielu codziennych obszarach marketingowych.

Analiza
i research

Fact-checking
i brainstorming

Automatyzacja
procesów

get

lu

LUCKYYOU Agencja Marketingowa

ky

Ty już o nas coś wiesz, ale my o Tobie jeszcze nic, dlatego zamieniamy się w słuch. Powiedz, nad czym pracujesz i jak możemy pomóc.

Wyślij zapytanie