Maspex

Maspex

Kamania wizerunkowa pracodawcy "Za naszymi produktami stoją ludzie"

Maspex to szerokie portfolio znanych marek i duży pracodawca z ogromnym potencjałem. Zadaniem agencji było stworzenie koncepcji komunikacji pokazującej możliwości, jakie czekają na potencjalnych pracowników, wskazując przede wszystkim na to, że mogą pracować dla wielkich marek, które znają ze sklepowych półek.

Klient

Maspex

Data realizacji

2019 - 2020

Zakres prac

Opracowanie koncepcji kreatywnej do kampanii marki pracodawcy dla komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej, projekt Key Visualu oraz kompletu materiałów drukowanych, realizacja sesji zdjęciowej na potrzeby KV oraz stworzenie strategii działań w Social Media.

Twórcy

Project Manager:

Agnieszka Andrzejczyk, Filip Błajet

Art Director:

Marcin BIlicki

Copywriter:

Natalia Majchrzak

Fotograf:

Łukasz Urbańczyk

Maspex

Założenia kampanii

„Za naszymi produktami stoją ludzie" to hasło kampanii wizerunkowej marki pracodawcy, której jednym z głównych celów było pokazanie, że Grupa Maspex to miejsce, w którym na pracowników czekają różnorodne i ciekawe zadania oraz duże możliwości rozwoju.

Maspex

Szerokie portfolio marek, zachętą dla kandydatów

Punktem wyjścia naszych działań było portfolio marek należących do Grupy Maspex. Postawiliśmy na stworzenie mocnego połączenia między marką główną a markami produktowymi poprzez zaprezentowanie szerokiego portfolio produktów Maspexu.

Maspex

Najważniejszy jest człowiek

Same produkty to jednak nie wszystko, dlatego w kampanii wizerunkowej skupiliśmy się równie mocno na ludziach – aby pokazać różnorodność pracowników Maspexu, niezwykłą atmosferę oraz świetne relacje w firmie. Te ostatnie były szczególnie widoczne podczas planu zdjęciowego.

Obszerny zakres działań

Stworzone przez nas hasło potraktowaliśmy bardzo dosłownie podczas wykonanej na potrzeby kampanii sesji. Na jej podstawie stworzyliśmy key visual oraz komplet materiałów drukowanych. Dodatkowo przygotowaliśmy dla klienta również strategię działań w social mediach.

Maspex
Maspex
Maspex

get

lu

LUCKYYOU Agencja Marketingowa

ky

Ty już o nas coś wiesz, ale my o Tobie jeszcze nic, dlatego zamieniamy się w słuch. Powiedz, nad czym pracujesz i jak możemy pomóc.

Wyślij zapytanie