Duży Ben

Duży Ben

Kompleksowa obsługa shopper marketing

W ramach współpracy z nowatorską sieć sklepów alkoholowych, wsparliśmy markę w kompleksowym budowaniu unikalnego USP w nowoczesnych i tradycyjnych kanałach komunikacji. Nasze kreatywne podejście do zadania zaprocentowało.

Klient

Duży Ben

Data realizacji

2016 - 2018

Zakres prac

Kompleksowa obsługa POS, shopper marketing, digital, event, Social Media.

Duży Ben
Duży Ben

Testowanie i obsługa

Kluczem pracy była zmiana. Nieustanne testowanie rozwiązań i optymalizacja działań - stała obsługa cykli promocyjnych na sklepach, dedykowane eventy, kanały online oraz  konsulting przestrzeni sklepowej, by zwiększać rentowność sieci.

Duży Ben

Aktywni offline

Aktywacja, zaangażowanie i przybliżenie klientom nowego konceptu. Tu i teraz. W najbliższym sąsiedztwie, nawet ulicę obok.

Digital w formie

Jednym ze zrealizowanych zadań było prowadzenie kompleksowej komunikacji digital marketingowej. Fanpage na facebooku, strona informacyjna, czy kampanie wspierające. Środki przekazu dobierane były w sposób dopasowany nie tylko do klientów, ale również do obowiązującego w tym zakresie prawa.

Duży Ben
Duży Ben

Kreacja w detalach

Nawet w najmniejszych detalach naszej pracy i codziennego funkcjonowania sklepu, oddaliśmy ducha marki. Pomocnej, kreatywnej, ciekawej.

Duży Ben
Duży Ben

Drink na wyciągnięcie ręki

Ważnym elementem całej kampanii była edukacja z zakresu miksologii. Przygotowaliśmy serię filmów wprowadzających klientów w świat drinków robionych w domowym zaciszu.

Duży Ben

get

lu

LUCKYYOU Agencja Marketingowa

ky

Ty już o nas coś wiesz, ale my o Tobie jeszcze nic, dlatego zamieniamy się w słuch. Powiedz, nad czym pracujesz i jak możemy pomóc.

Wyślij zapytanie