Browar Fortuna

Browar Fortuna

Obsługa Social Media

Pełna obsługa mediów społecznościowych dla marek: Browar Fortuna oraz Browar Grodzisk w kanałach Facebook i Instagram.

Klient

Browar Fortuna

Data realizacji

2022

Zakres prac

Stała współpraca kreacyjna obejmująca koncepcje kreatywne, wsparcie strategiczne, kreację key visuala, obsługa mediów społecznościowych FB i IG, moderacja.

Twórcy

Project Manager:

Tomasz Dolczewski

Social Media Manager:

Jagoda Herman-Mrozik

Art Director:

Marcin Bilicki

Copywriter:

Agnieszka Mikołajczak

Grafika:

Aleksandra Duk

Motion Design:

Adam Furmańczak, Krzysztof Magnuszewski

Koncepcja kreatywna

Znane i rozpoznawalne marki i ich odświeżenie w świecie social media - oto nasze główne zadanie. Cel był prosty i wymagający jednocześnie: wypracować spójną koncepcję wizualną komunikacji na wszystkie kanały. Założeniem było sprytne wykorzystanie i rozszerzenie brandingu znanych browarów dla wzmocnienia brand awareness.

Browar Fortuna
Browar Fortuna

Kontekstowe sesje foto

Pic or it didn't happen! Poza świeżym spojrzeniem na identyfikację wizualną i egzekucję jej w codziennej komunikacji w social media, została ona wzbogacona o dedykowane i kontekstowe sesje fotograficzne. Założeniem było pokazanie autentycznego spojrzenia na produkt, tego jak powstaje czy jak towarzyszy klientom w codziennym życiu.

Browar Fortuna

Szeroki wachlarz formatów

Nawet dobra koncepcja wizualna nie obroni się bez dobrego wdrożenia. Skuteczną egzekucję oparliśmy na mnogości formatów socialowych, które nie tylko angażowały, ale w sposób ciekawy i atrakcyjny różnicowały bieżącą komunikację. Kreatywność w kreacji i narzędziach. IG Stories, karuzele, funkcje natywne, kanwy, expandy - długo można wymieniać.

Browar Fortuna
Browar Fortuna
Browar Fortuna

Społeczność? Fani? Pamiętamy o tym!

Mówimy w końcu o social media. Nie możemy i nie zapominamy o tym, co je nakręca, czyli ludziach. W ramach współpracy jesteśmy odpowiedzialni za moderację kanałów, w tym komentarzy, wiadomości. Relacje i przywiązanie do marki budujemy nie tylko contentem.

Browar Fortuna

get

lu

LUCKYYOU Agencja Marketingowa

ky

Ty już o nas coś wiesz, ale my o Tobie jeszcze nic, dlatego zamieniamy się w słuch. Powiedz, nad czym pracujesz i jak możemy pomóc.

Wyślij zapytanie