14
.
11
.
2023

Viralowa psia akcja od LUCKYYOU dla Velvet Spoon

Jedno kino. Piętnaście psów. Jeden rudy kot. I kilka kreatywnych głów z LUCKYYOU. To mogło się skończyć tylko w jeden sposób: viralem!


Co się stanie, gdy zgraja podekscytowanych psiaków wyruszy do kina na premierę wyczekiwanego filmu? W dodatku do kultowego, jednego z najstarszych w kraju kin, w którym zawsze liczyć można na garść przysmaków? My wiemy, co się stanie - najsłodsza akcja, jaką zobaczycie w tym sezonie internecie ;)  

Gdy zaprzyjaźniony dystrybutor filmowy Velvet Spoon dał nam znać, że ma zaledwie tydzień na stworzenie materiału promującego premierę filmu "Dogman" Luca Bessona, bez wahania podjęliśmy rękawicę i zadzwoniliśmy do najlepszych aktorów jakich znamy. W końcu film, który mówi o miłości do psów, mogli promować tylko oni.


W ciagu kilku dni poprzedzających premierę "Dogmana", nasz materiał dotarł do ponad 700 000 odbiorców na Facebooku, Instagramie i YouTubie!

Trudniej policzyć, ile razy w biurze padło hasło "Czy możemy jeszcze raz obejrzeć pieski?" ;)


W filmie udział wzięły wspaniałe zwierzaki (a ich opiekunowie dzielnie im asystowali):

Azor (Filip Faliński i Mateusz Nowicki), Bounty (Wiktoria Dratwa), Chilli (Anna Manyś i Maria Szablikowska-Manyś), Goya (Adrianna Woroch i Marcin Adamczak), Ela (Patrycjusz Tomaszewski), Klaps (Dorota Reksińska), Kropka (Natalia Majchrzak), Krysia i Mietek (Katarzyna Rogacka), Pico (Joanna Tomowiak i Kuba Guzik), Pixel (Aleksandra Duk), Reksio (Marta Kożuchowska), Sezam (Aleksandra Marecka), Svipp (Kacper Krysiak), Tadzio (Maria i Jakub Nowiccy) i Żurek (Karolina Kulig).

W pracy na planie wzięły udział wyłącznie dobrze zsocjalizowane, szczęśliwe zwierzaki, które dobrze czują się w towarzystwie ludzi. Wszystkie pieski i kotek miały cały czas dostęp do świeżej i czystej wody, ulubionych przysmaków i adekwatnej dawki miziania i spędziły na planie nie więcej niż 30 minut.

Dziękujemy Estradzie Poznańskiej oraz Joannie Piotrowiak - kierowniczce Kina Muza i Dorocie Reksińskiej - specjalistce ds. programu, produkcji wydarzeń i promocji za możliwość współpracy w tych wyjątkowych przestrzeniach.

Do zobaczenia w Kinie Muza!

No items found.

Brzmi ciekawie?

Chętnie rozwiniemy temat dla Ciebie i Twojej firmy. Daj znać i sprawdźmy, co możemy zrobić razem.

Dzięki! Twoje zapytanie zostało przesłane. Odezwiemy się tak szybko jak to możliwe!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
Karolina Kulig
Karolina Kulig
Marketing Manager

Przeczytaj również

get

lu

LUCKYYOU Agencja Marketingowa

ky

Ty już o nas coś wiesz, ale my o Tobie jeszcze nic, dlatego zamieniamy się w słuch. Powiedz, nad czym pracujesz i jak możemy pomóc.

Wyślij zapytanie