14
.
11
.
2023

Viralowa psia akcja od LUCKYYOU dla Velvet Spoon

Jedno kino. Piętnaście psów. Jeden rudy kot. I kilka kreatywnych głów z LUCKYYOU. To mogło się skończyć tylko w jeden sposób: viralem!


Co się stanie, gdy zgraja podekscytowanych psiaków wyruszy do kina na premierę wyczekiwanego filmu? W dodatku do kultowego, jednego z najstarszych w kraju kin, w którym zawsze liczyć można na garść przysmaków? My wiemy, co się stanie - najsłodsza akcja, jaką zobaczycie w tym sezonie internecie ;)  

Gdy zaprzyjaźniony dystrybutor filmowy Velvet Spoon dał nam znać, że ma zaledwie tydzień na stworzenie materiału promującego premierę filmu "Dogman" Luca Bessona, bez wahania podjęliśmy rękawicę i zadzwoniliśmy do najlepszych aktorów jakich znamy. W końcu film, który mówi o miłości do psów, mogli promować tylko oni.


W ciagu kilku dni poprzedzających premierę "Dogmana", nasz materiał dotarł do ponad 700 000 odbiorców na Facebooku, Instagramie i YouTubie!

Trudniej policzyć, ile razy w biurze padło hasło "Czy możemy jeszcze raz obejrzeć pieski?" ;)


W filmie udział wzięły wspaniałe zwierzaki (a ich opiekunowie dzielnie im asystowali):

Azor (Filip Faliński i Mateusz Nowicki), Bounty (Wiktoria Dratwa), Chilli (Anna Manyś i Maria Szablikowska-Manyś), Goya (Adrianna Woroch i Marcin Adamczak), Ela (Patrycjusz Tomaszewski), Klaps (Dorota Reksińska), Kropka (Natalia Majchrzak), Krysia i Mietek (Katarzyna Rogacka), Pico (Joanna Tomowiak i Kuba Guzik), Pixel (Aleksandra Duk), Reksio (Marta Kożuchowska), Sezam (Aleksandra Marecka), Svipp (Kacper Krysiak), Tadzio (Maria i Jakub Nowiccy) i Żurek (Karolina Kulig).

W pracy na planie wzięły udział wyłącznie dobrze zsocjalizowane, szczęśliwe zwierzaki, które dobrze czują się w towarzystwie ludzi. Wszystkie pieski i kotek miały cały czas dostęp do świeżej i czystej wody, ulubionych przysmaków i adekwatnej dawki miziania i spędziły na planie nie więcej niż 30 minut.

Dziękujemy Estradzie Poznańskiej oraz Joannie Piotrowiak - kierowniczce Kina Muza i Dorocie Reksińskiej - specjalistce ds. programu, produkcji wydarzeń i promocji za możliwość współpracy w tych wyjątkowych przestrzeniach.

Do zobaczenia w Kinie Muza!

No items found.

Przeczytaj również

get

lu

LUCKYYOU Agencja Marketingowa

ky

Ty już o nas coś wiesz, ale my o Tobie jeszcze nic, dlatego zamieniamy się w słuch. Powiedz, nad czym pracujesz i jak możemy pomóc.

Wyślij brief