04
.
12
.
2023

Sprinty graficzne: listopad 2023

Niektórzy czas odmierzają dniami, tygodniami i miesiącami, a my odmierzamy go kolejnymi premierami projektów stworzonych w ramach sprintów graficznych w LUCKYYOU!

Nasi projektanci w każdy poniedziałek spędzają godzinę nad swoimi kreatywnymi ćwiczeniami - w dowolnej formie, na dowolny temat. Efekt ich listopadowych eksperymentów prezentujemy dziś, na początku grudnia. Obczajcie!

Kacper Krysiak - plakat

Dwa, czyli już seria szybkich plakatów

 

Wojciech Cielas – plakat społeczny akcji „Mów, nie milcz”

Plakaty poruszające problem samobójstw mężczyzn w Polsce. Inspiracją dla nich był, niestety, tragiczny stan zdrowia psychicznego mężczyzn w Polsce. Częściej walczą z nałogiem alkoholowym, częściej znajdują się w kryzysie bezdomności i walczą z depresją. Statystycznie, na jedną kobietę popełniającą samobójstwo przypada średnio pięciu mężczyzn. Skala tego problemu jest niepokojąca.


Sara Wojciechowska – plakat filmowy

Plakaty do dwóch kultowych filmów Quentina Tarantino.

 

Agata Gołębiewska – oprawa albumu muzycznego

Koncepcja dynamicznego albumu muzycznego łączy grafikę z animacją i wykorzystuje możliwości dostępne aktualnie przy promocji wydawnictw muzycznych. Płynne przejścia kolorów i pulsujące animacje harmonizują z rytmem, dodając oprawie płyty interaktywny wymiar. Promocja albumu online to dziś dużo więcej niż tylko statyczna okładka.

 

Marcin Bilicki – plakat

Widoki z innej perspektywy. Abstrakcyjna forma. Abstrakcyjne barwy.

Svitlana Ostapiuk – ilustracja

Ilustracja do hasła "The continuous cycle of the knowledge - creation process".

Miód malina!

No items found.

Przeczytaj również

get

lu

LUCKYYOU Agencja Marketingowa

ky

Ty już o nas coś wiesz, ale my o Tobie jeszcze nic, dlatego zamieniamy się w słuch. Powiedz, nad czym pracujesz i jak możemy pomóc.

Wyślij brief