22
.
02
.
2024

Rozbudowujemy dział Business Development!

Zmiany, zmiany! Rozbudowujemy dział Business Development: do zespołu dołącza Łukasz Kuchna, dotąd Growth Lead w Automation House, a Tomasz Dolczewski awansuje na stanowisko Business Development Managera.

Łukasz Kuchna związany był dotychczas z Automation House należącym do grupy XXII Ventures – najpierw jako Marketer, następnie Marketing Lead i Growth Lead. Wcześniej pracował m.in. z Green Parrot jako Business Development Specialist. W LUCKYYOU, jako Business Development Manager, zajmie się nawiązywaniem relacji z potencjalnymi klientami agencji.

Tomasz Dolczewski od ponad dwóch lat związany jest z LUCKYYOU jako Project Manager. Wcześniej pracował m.in. jako Key Account Manager w EmailLabs, New Business Manager w QPONY czy Specjalista ds. Sprzedaży usług IT w Grupie TENSE. W nowej roli zajmie się rozwojem współpracy z dotychczasowymi klientami agencji, do której należą m.in. IKEA, Lidl, Allegro czy Coca-Cola HBC.

Ich działania uzupełnią Krzysztofa Gregorczuka, który od ponad sześciu lat działa w LUCKYYOU jako New Business Manager.

Od lewej: Tomek Dolczewski, Krzysztof Gregorczuk, Łukasz Kuchna i Maciej Radziemski

To dla nas kluczowa zmiana na rok 2024. Rozwój naszych dotychczasowych klientów oddajemy w ręce Tomka, który doskonale zna ich potrzeby, szanse i możliwości. Rozbudowywanie portfela klientów powierzamy w ręce Krzysztofa Gregorczuka i Łukasza Kuchny – łączymy wieloletnie doświadczenie i skuteczność Krzysztofa na pokładzie LUCKYYOU z zupełnie nowy podejściem Łukasza, którego kompetencje to dla nas zastrzyk energii i świeżości – mówi Maciej Radziemski, Co-Founder, który nadzoruje prace zespołu.

Panowie - powodzenia!

No items found.

Brzmi ciekawie?

Chętnie rozwiniemy temat dla Ciebie i Twojej firmy. Daj znać i sprawdźmy, co możemy zrobić razem.

Dzięki! Twoje zapytanie zostało przesłane. Odezwiemy się tak szybko jak to możliwe!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
Karolina Kulig
Karolina Kulig
Marketing Manager

Przeczytaj również

get

lu

LUCKYYOU Agencja Marketingowa

ky

Ty już o nas coś wiesz, ale my o Tobie jeszcze nic, dlatego zamieniamy się w słuch. Powiedz, nad czym pracujesz i jak możemy pomóc.

Wyślij zapytanie