06
.
07
.
2023

Pobierz Mapę narzędzi Employer Branding

Mapa narzędzi Employer Branding to pierwszy taki ebook, który da Ci nie tylko wiedzę, ale konkretne narzędzia pozwalające ją wykorzystać w działaniach employer brandingowych. I to z rekomendacjami ekspertów z LUCKYYOU!


Co czeka na Ciebie w materiale?

Kompleksowy przegląd najciekawszych narzędzi, dzięki którym usprawnisz i uatrakcyjnisz swoją pracę. To zbiór rekomendowanych przez nas aplikacji, obiektywnych informacji i subiektywnych ocen, które pomogą Ci zdecydować, co wybierasz.

To niemal 130 narzędzi, 33 eksperckie opisy i komentarze i 11 sekcji tematycznych.

Jak we wstępie do publikacji pisze nasz CEO, Krzysztof Świtoński:

Z narzędziami jest trochę jak z samochodami wyścigowymi. To nie samochód wygrywa wyścig, tylko kierowca. Narzędzia mają nam pomagać i ułatwiać życie, ale nie wszystko za nas zrobią. Warto o tym pamiętać, gdy zakładamy kolejne testowe konto, żeby sprawdzić możliwości najnowszej aplikacji.

W tym ebooku, jak i w naszej codziennej pracy, do narzędzi podchodzimy rozsądnie. Jesteśmy dalecy od „narzędziozy”, w którą łatwo wpaść, szukając rozwiązania idealnego. Idealnych raczej nie ma, bo każdy ma inne potrzeby, ale zdecydowanie warto skorzystać z doświadczeń innych. Dlatego powstał ten ebook. Chcemy pokazać Wam naszą subiektywną selekcję narzędzi, które nam i naszym klientom codzienną pracę ułatwiają lub w niej pomagają. Nie zawsze wszystko zrobią za nas, ale są istotnym elementem w układance, dzięki któremu komunikacja EB może być ciekawsza, efektywniejsza, skuteczniejsza czy po prostu fajniejsza i angażująca. A o to najczęściej właśnie chodzi.

Skusisz się?

Pobierz bezpłatny materiał już teraz!

No items found.

Brzmi ciekawie?

Chętnie rozwiniemy temat dla Ciebie i Twojej firmy. Daj znać i sprawdźmy, co możemy zrobić razem.

Dzięki! Twoje zapytanie zostało przesłane. Odezwiemy się tak szybko jak to możliwe!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
Karolina Kulig
Karolina Kulig
Marketing Manager

Przeczytaj również

get

lu

LUCKYYOU Agencja Marketingowa

ky

Ty już o nas coś wiesz, ale my o Tobie jeszcze nic, dlatego zamieniamy się w słuch. Powiedz, nad czym pracujesz i jak możemy pomóc.

Wyślij zapytanie