06
.
07
.
2023

Pobierz Mapę narzędzi Employer Branding

Mapa narzędzi Employer Branding to pierwszy taki ebook, który da Ci nie tylko wiedzę, ale konkretne narzędzia pozwalające ją wykorzystać w działaniach employer brandingowych. I to z rekomendacjami ekspertów z LUCKYYOU!


Co czeka na Ciebie w materiale?

Kompleksowy przegląd najciekawszych narzędzi, dzięki którym usprawnisz i uatrakcyjnisz swoją pracę. To zbiór rekomendowanych przez nas aplikacji, obiektywnych informacji i subiektywnych ocen, które pomogą Ci zdecydować, co wybierasz.

To niemal 130 narzędzi, 33 eksperckie opisy i komentarze i 11 sekcji tematycznych.

Jak we wstępie do publikacji pisze nasz CEO, Krzysztof Świtoński:

Z narzędziami jest trochę jak z samochodami wyścigowymi. To nie samochód wygrywa wyścig, tylko kierowca. Narzędzia mają nam pomagać i ułatwiać życie, ale nie wszystko za nas zrobią. Warto o tym pamiętać, gdy zakładamy kolejne testowe konto, żeby sprawdzić możliwości najnowszej aplikacji.

W tym ebooku, jak i w naszej codziennej pracy, do narzędzi podchodzimy rozsądnie. Jesteśmy dalecy od „narzędziozy”, w którą łatwo wpaść, szukając rozwiązania idealnego. Idealnych raczej nie ma, bo każdy ma inne potrzeby, ale zdecydowanie warto skorzystać z doświadczeń innych. Dlatego powstał ten ebook. Chcemy pokazać Wam naszą subiektywną selekcję narzędzi, które nam i naszym klientom codzienną pracę ułatwiają lub w niej pomagają. Nie zawsze wszystko zrobią za nas, ale są istotnym elementem w układance, dzięki któremu komunikacja EB może być ciekawsza, efektywniejsza, skuteczniejsza czy po prostu fajniejsza i angażująca. A o to najczęściej właśnie chodzi.

Skusisz się?

Pobierz bezpłatny materiał już teraz!

No items found.

Przeczytaj również

get

lu

LUCKYYOU Agencja Marketingowa

ky

Ty już o nas coś wiesz, ale my o Tobie jeszcze nic, dlatego zamieniamy się w słuch. Powiedz, nad czym pracujesz i jak możemy pomóc.

Wyślij brief