20
.
04
.
2023

Mona i Ola wygrywają Young Creatives

Mona Olkiewicz i Aleksandra Duk wracają z Gali Young Creatives z nagrodą główną w kategorii PRINT!

Young Creatives to konkurs dedykowany młodym, zdolnym pracownikom branży komunikacji marketingowej. W kategorii YC Print zadaniem konkursowym jest stworzenie w ciągu 24 godzin layoutu reklamy drukowanej w odpowiedzi na brief przygotowany przez partnera kategorii.

W tym roku zostało nim Stowarzyszenie Sędziów Polskich Iustitia. Celem zadania było wypracowanie rozwiązań komunikacyjnych, które pomogą przekonać, że prawo to nie odległe zagadnienie, ale fundament codziennego bezpieczeństwa i wartości.

To ambitne zadanie przełożone zostało na fantastyczną kreację!

Jak piszą organizatorzy:

Konkurs YC jest tworzony przez Klub Twórców Reklam od 25 lat, dzięki czemu cieszy się ugruntowaną pozycją i rozpoznawalnością. To platforma wymiany doświadczeń, prezentacji młodych talentów z branży reklamowej i okołoreklamowej w Polsce i na świecie. Co roku we wszystkich wydarzeniach Young Creatives bierze udział ponad 1000 osób. Konkursy Young Creatives dają młodym kreatywnym możliwość zmierzenia się z prawdziwymi briefami klientów oraz konfrontacji z opiniami ekspertów z branży. Projekty są oceniane przez doświadczonych dyrektorów kreatywnych, strategów, reżyserów, marketerów oraz designerów. Świeże, odważne i twórcze pomysły dla marek zrodzone w toku konkursów były wielokrotnie i z sukcesem wdrażane przez klientów.

Duma, zachwyt, gratulacje!

Brawo, dziewczyny! Przed Wami Cannes!

No items found.

Przeczytaj również

get

lu

ky

Ty już o nas coś wiesz, ale my o Tobie jeszcze nic, dlatego zamieniamy się w słuch. Powiedz, nad czym pracujesz i jak możemy pomóc.

Wyślij brief