20
.
04
.
2023

Mona i Ola wygrywają Young Creatives

Mona Olkiewicz i Aleksandra Duk wracają z Gali Young Creatives z nagrodą główną w kategorii PRINT!

Young Creatives to konkurs dedykowany młodym, zdolnym pracownikom branży komunikacji marketingowej. W kategorii YC Print zadaniem konkursowym jest stworzenie w ciągu 24 godzin layoutu reklamy drukowanej w odpowiedzi na brief przygotowany przez partnera kategorii.

W tym roku zostało nim Stowarzyszenie Sędziów Polskich Iustitia. Celem zadania było wypracowanie rozwiązań komunikacyjnych, które pomogą przekonać, że prawo to nie odległe zagadnienie, ale fundament codziennego bezpieczeństwa i wartości.

To ambitne zadanie przełożone zostało na fantastyczną kreację!

Jak piszą organizatorzy:

Konkurs YC jest tworzony przez Klub Twórców Reklam od 25 lat, dzięki czemu cieszy się ugruntowaną pozycją i rozpoznawalnością. To platforma wymiany doświadczeń, prezentacji młodych talentów z branży reklamowej i okołoreklamowej w Polsce i na świecie. Co roku we wszystkich wydarzeniach Young Creatives bierze udział ponad 1000 osób. Konkursy Young Creatives dają młodym kreatywnym możliwość zmierzenia się z prawdziwymi briefami klientów oraz konfrontacji z opiniami ekspertów z branży. Projekty są oceniane przez doświadczonych dyrektorów kreatywnych, strategów, reżyserów, marketerów oraz designerów. Świeże, odważne i twórcze pomysły dla marek zrodzone w toku konkursów były wielokrotnie i z sukcesem wdrażane przez klientów.

Duma, zachwyt, gratulacje!

Brawo, dziewczyny! Przed Wami Cannes!

No items found.

Brzmi ciekawie?

Chętnie rozwiniemy temat dla Ciebie i Twojej firmy. Daj znać i sprawdźmy, co możemy zrobić razem.

Dzięki! Twoje zapytanie zostało przesłane. Odezwiemy się tak szybko jak to możliwe!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
Karolina Kulig
Karolina Kulig
Marketing Manager

Przeczytaj również

get

lu

LUCKYYOU Agencja Marketingowa

ky

Ty już o nas coś wiesz, ale my o Tobie jeszcze nic, dlatego zamieniamy się w słuch. Powiedz, nad czym pracujesz i jak możemy pomóc.

Wyślij zapytanie