14
.
12
.
2023

Maciej Radziemski w książce "Siła marki pracodawcy"

Czym jest innowacyjny Employer Branding? Maciej Radziemski, Co-Founder i Strategy Director w LUCKYYOU, opowiada o tym w książce "Siła marki pracodawcy"!

Publikacja jest zbiorem autorskich artykułów napisanych przez czołowych polskich ekspertów employer brandingowych i marketingowych, pod redakcją Anny Macnar.

Czego dowiedzieć się można z rozdziału Macieja?

Święty Graal dla każdego twórcy komunikacji. Tajemnicza, pożądana, obiekt westchnień wielu. Innowacyjność. Jak ją osiągnąć? Czego wymaga? Jakie szanse i obawy niesie? I jak wprowadzać ją do pracy EB-owca w sposób zgodny z twoim tempem i możliwościami? Zapraszam do lektury felietonu, który – mam nadzieję – dodaje odwagi i uświadamia, że w poszukiwaniu dobrych rozwiązań warto zerknąć poza horyzont.

Jak pisze wydawca:

W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu, przyciągnięcie i utrzymanie najlepszych talentów jest kluczowe dla sukcesu każdej organizacji. Publikacja "Siła marki pracodawcy" kierowana jest do liderów firm, menedżerów HR oraz wszystkich tych, którzy chcą zrozumieć, dlaczego marka pracodawcy staje się kluczowym czynnikiem konkurencyjności na rynku pracy.

Prezentowana książka odkrywa tajemnice budowy i wzmocnienia marki pracodawcy. Autorzy, eksperci w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi oraz marketingu, przekazują niezbędne narzędzia i strategie, które pozwolą twojej firmie wykorzystać pełen potencjał employer brandingu.

"Siła marki pracodawcy" to nie tylko książka, to przewodnik dla każdego lidera, który pragnie zbudować trwałą i konkurencyjną przewagę na rynku pracy. Poznaj sekrety employer brandingu i przekształć swoją firmę w atrakcyjnego pracodawcę, który przyciąga, angażuje i zatrzymuje największe talenty.

Zakupy już możliwe - kliknij!

No items found.

Przeczytaj również

get

lu

LUCKYYOU Agencja Marketingowa

ky

Ty już o nas coś wiesz, ale my o Tobie jeszcze nic, dlatego zamieniamy się w słuch. Powiedz, nad czym pracujesz i jak możemy pomóc.

Wyślij brief