06
.
06
.
2024

LUCKY Talks #5: Generacje vs. komunikacja już 26.06

To już piąta odsłona spotkania z cyklu LUCKY Talks - ostatnia przed wakacjami! Zapisujcie datę w kalendarzu, ustawiajcie budziki na moment zwolnienia puli wejściówek, bo kolejne spotkanie dopiero w październiku!


O czym porozmawiamy 26 czerwca?

Zetki, Alfy, Millenialsi, Iksy, Igreki, Baby Boomersi. Wszystkie pokolenia kupują, konsumują i podejmują decyzje na rynku dóbr, usług... i pracy. Co ich łączy? Co ich dzieli? Jak dobrze dobrać kanały komunikację i narrację, by trafić z przekazem do odpowiedniej grupy? I czy kiedyś było lepiej? Na ostatnim przed wakacjami spotkaniem z cyklu LUCKY Talks porozmawiamy o jednym z najgorętszych zagadnień komunikacyjnych ostatnich sezonów - o pokoleniach. Wśród prelegentów - badacze i reprezentanci naprawdę dużych marek, które w generacyjną grę bawią się nie od dziś. Szczegóły ujawniać będziemy stopniowo!

Bezpłatne wejściówki będą dostępne 12 i 19 czerwca 2024, a ich pula jest ograniczona.


Prelegenci:

Anna Rzeźnik | Strategic Director w CPC Brand Consultants

⭐️ Od 10 lat tłumaczy świat i kulturę młodych pokoleń na język użytecznych biznesowo insightów, żeby na nich budować angażujące marki i komunikację. Pracowała między innymi dla McDonald's, Pepsi, Play czy WK Dzik. Współtworzyła największy festiwal wiedzy o młodych - Insummit Youth by PTBRiO.

Magdalena Banacka | Dyrektor ds. komunikacji wizualnej w Sinsay​

⭐️ Odpowiada za brand marketing w marce Sinsay - kreację wizerunku marki, komunikację w sieci sklepów stacjonarnych, kampanie influencerskie, kampanie ATL, social media i PR. W branży modowej od ponad 20 lat, wcześniej przez 17 lat związana z działem produktu w marce Reserved.​​

Łukasz Borowicz | Commercial Activity Manager w OLX

⭐️ W latach 2022-2024 Brand & PR Manager OLX Praca. W Grupie OLX od 2019 roku, początkowo związany z marką OTOMOTO w roli PR Managera. Wcześniej rzecznik prasowy i szef działu komunikacji i mediów klubowych w KKS Lech Poznań. Z wykształcenia europeista, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.


Plan spotkania:

18:00 | Powitalny kieliszek wina

18:15 | Prelekcja - Anna Rzeźnik

18:35 | Prelekcja - Magdalena Banacka

18:55 | Dwudziestominutowa przerwa i networking

19:20 | Prelekcja - Łukasz Borowicz

19:40 | Panel dyskusyjny

20:10 | Networking

21:00 | Finał spotkania


Pytania? Wątpliwości? Propozycje prelegentów na kolejne spotkania?

Napisz do nas!

karolina.kulig@luckyyou.pl

No items found.

Brzmi ciekawie?

Chętnie rozwiniemy temat dla Ciebie i Twojej firmy. Daj znać i sprawdźmy, co możemy zrobić razem.

Dzięki! Twoje zapytanie zostało przesłane. Odezwiemy się tak szybko jak to możliwe!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
Karolina Kulig
Karolina Kulig
Marketing Manager

Przeczytaj również

get

lu

LUCKYYOU Agencja Marketingowa

ky

Ty już o nas coś wiesz, ale my o Tobie jeszcze nic, dlatego zamieniamy się w słuch. Powiedz, nad czym pracujesz i jak możemy pomóc.

Wyślij zapytanie