17
.
04
.
2024

LUCKY Talks #4: Marka pracodawcy w praktyce

Spragnieni jakościowych spotkań branżowych w Poznaniu? Głodni networkingu? W ciągłej potrzebie rozwoju w obszarach marketingu, Brand Development, Employer Branding, budowania strategii i tworzenia imponujących kreacji? My też!

Dlatego zapraszamy na czwartą odsłonę LUCKY Talks - cyklu edukacyjno-networkingowych spotkań na żywo dla poznańskiej branży marketingowej, kreatywnej i biznesu.

Co dwa miesiące. Zawsze w SPOT. w Poznaniu.

O czym porozmawiamy 7 maja?

Employer Branding, marka pracodawcy - jakie znaczenie ma w strategii komunikacji organizacji? Jak można budować ją niesztampowo, kreatywnie, ale wciąż wiarygodnie? Jakim dobrym praktykom warto się przyjrzeć?

Zgodnie z tematem - zapraszamy na dyskusję o praktyce, na analizę soczystych kejsów, rozmowy o tym co działa, a co niekoniecznie się udało i wyciagniętych na tej podstawie wnioskach. Wśród prelegentów - reprezentanci naprawdę dużych marek z ogromnym doświadczeniem w EB. Szczegóły ujawniać będziemy stopniowo!

Bezpłatne wejściówki będą dostępne 23 i 30 kwietnia 2024, a ich pula jest ograniczona.

Prelegenci:

Aleksandra Kręgielska-Rolla | Employer Branding Managerka​ w Lidl

Z Lidlem związana od 11 lat. Swoją karierę zawodową rozpoczynała w poznańskiej redakcji TVN24, gdzie spełniła swoje marzenie z dzieciństwa o byciu dziennikarką. Doświadczenie zdobywała również pracując w obszarze public relations oraz komunikacji wewnętrznej. Promotorka prostej komunikacji wewnątrz organizacji. Swoje doświadczenie w tym zakresie przekłada na skuteczne działania employer brandingowe. W Lidlu kieruje obecnie zespołem EB, odpowiada za strategię, działania z zakresu komunikacji zewnętrznej jak i realizację projektów Lidl Fair Pay czy Kobieca Strona Lidla. Mama trójki dzieci, właścicielka dwóch kotów, wolny czas (jak się znajdzie) spędza praktykując jogę.

Kamila Iwicka | Młodsza Ekspertka ds. Employer Brandingu w Lidl

Z Employer Brandingiem bezpośrednio związana od 5 lat. Swoje doświadczenie zdobywała zarówno w międzynarodowych korporacjach FMCG, jak i w branży IT. Jej przygoda z Lidlem rozpoczęła się w 2022 roku. W Dziale Rekrutacji i Marki Pracodawcy specjalizuje się w kampaniach online, eventach oraz analityce wskaźników EB. Kocha nieszablonowe projekty, a niedawno światło dzienne ujrzał lidlowy HRcast „Fajna praca? Dobry temat", który z dumą koordynuje. W środowisku pracy ceni sobie dobrą organizację, transparentność i budowanie trwałych relacji. Po pracy czas spędza najchętniej w górach i na długich spacerach z psem. Zakochana w Portugalii i tajskiej kuchni.

Michał Szewczyk | Brand & Experience Communications Manager w BEC Poland

Kieruje zespołem Brand & Experience Communications w BEC Financial Technologies, firmie tworzącej i utrzymującej rozwiązania IT dla duńskiego sektora finansowego. Praktykuje strategiczne podejście do budowania marki pracodawcy, realizując potrzeby biznesowe firmy. Wraz z zespołem zajmuje się zachowaniem spójności komunikacji na globalnym poziomie oraz jej dostosowaniem do lokalnych odbiorców. Promuje wykorzystywanie narzędzi marketingowych w procesach HR. Po pracy poświęca czas na wyprawy motocyklowe i fotografię dronową.

Ola Hajęcka | Krajowa Liderka ds. Employer Brandingu (Country Employer Branding Leader) w IKEA Retail

Odpowiedzialna za budowę marki pracodawcy oraz rekrutację. Posiada ponad 7-letnie doświadczenie w obszarach HR i People & Culture, zdobywane w branżach Retail i QSR. Obecnie w IKEA kieruje strategią employer brandingową i sourcingową, dbając o zaangażowanie pracowników. Z wykształcenia pedagożka i angragożka specjalizująca się w prowadzeniu szkoleń. Prywatnie psia mama, pasjonatka podróży z plecakiem i surfingu.

Plan spotkania:

18:00 | Powitalny kieliszek wina

18:15 | Prelekcja #1

18:35 | Prelekcja #2

18:55 | Dwudziestominutowa przerwa i networking

19:20 | Prelekcja #3

19:40 | Panel dyskusyjny

20:10 | Networking

21:00 | Finał spotkania

Pytania? Wątpliwości? Propozycje prelegentów na kolejne spotkania?

Napisz do nas! karolina.kulig@luckyyou.pl

No items found.

Brzmi ciekawie?

Chętnie rozwiniemy temat dla Ciebie i Twojej firmy. Daj znać i sprawdźmy, co możemy zrobić razem.

Dzięki! Twoje zapytanie zostało przesłane. Odezwiemy się tak szybko jak to możliwe!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
Karolina Kulig
Karolina Kulig
Marketing Manager

Przeczytaj również

get

lu

LUCKYYOU Agencja Marketingowa

ky

Ty już o nas coś wiesz, ale my o Tobie jeszcze nic, dlatego zamieniamy się w słuch. Powiedz, nad czym pracujesz i jak możemy pomóc.

Wyślij zapytanie