Warszawa

Urząd Masta St. Warszawy

Kampania informacyjna Budżet obywatelski 2020

Kompleksowe wsparcie kreatywne przy realizacji kampanii promującej trzy etapy Budżetu Obywatelskiego – zgłaszanie projektów, głosowanie na najlepsze z nich i kampania informująca o korzystaniu ze środków BO w Warszawie.

Klient

Urząd Miast St. Warszawy

Data realizacji

2020

Zakres prac

Kreacja Key Visual, sesja foto, makiety 3D, copywriting, projektowanie materiałów graficznych, materiały social media, animacja 2D, reklama offline.

Twórcy

Project Manager:

Filip Błajet

Art Director:

Kacper Krysiak

Grafika:

Paweł Czamański, Michał Dorofiejczyk

Warszawa

Jak zmienialiśmy Warszawę?

Naszym zadaniem było stworzenie kreacji, która przyciągnie wzrok i będzie jednoznacznie kojarzyć się z Budżetem Obywatelskim - ludzie poprzez swoje projekty / głosy mają realny wpływ na Warszawę. Jednocześnie kreacje musiały być uniwersalne, dopasowane do różnych etapów i nadające się do wykorzystania przez kilka lat.

Warszawa

A zanim powstało KV...

KV było finalnym elementem trzech składowych, które działy się jednocześnie, co było sporym wyzwaniem logistycznym. W tym samym momencie pracowaliśmy nad graficznym ułożeniem elementów na kreacji, przeprowadzeniem sesji foto z modelami i projektowaniem makiet Warszawy. W związku z terminami przetargowymi i harmonogramem - wszystko musiało dziać się sprawnie.

Warszawa

Macie wpływ na Wasze miasto!

Połączenie makiet, ludzi i chwytliwych haseł to był naszym zdaniem najlepszy pomysł na komunikowanie Budżetu Obywatelskiego w Warszawie. Kreacje z wykorzystaniem rozpoznawalnych elementów architektonicznych Warszawy, mocne call to action i zaangażowani ludzie – to wszystko współgrało nam w tej kampanii.

Zestaw różnorodnych nośników

By osiągnąć cel i jak najszerzej promować Budżet Obywatelski, stworzyliśmy set różnorodnych nośników. Zaczynając od postów i formatów social media, przez reklamy offline (citylighty, metroboardy, autobusy) aż po animowane nośniki (animacje 2d). BO otaczał mieszkańców Warszawy na każdym kroku.

Warszawa
Warszawa

Projekty zostały zgłoszone!

W tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego mieszkańcy miasta zgłosili ponad 2000 projektów! A my już nie możemy się doczekać, by ujrzeć kolejne nasze kreacje podczas wizyt w Warszawie.

get

lu

LUCKYYOU Agencja Marketingowa

ky

Ty już o nas coś wiesz, ale my o Tobie jeszcze nic, dlatego zamieniamy się w słuch. Powiedz, nad czym pracujesz i jak możemy pomóc.

Wyślij zapytanie